Volkswagen Golf
1.5 eHybrid 204PK PHEV STYLE EDITION
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Golf
- Bouwjaar 2025
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.5 eHybrid 204PK PHEV STYLE EDITION |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 4.226 km |
| Aanschafprijs | €33.445 |
| Opmerking | CAMERA/NAVI/HEAD-UP/CARPLAY *verlengde fabrieksgarantie t/m2030* |
| Modeljaar | 2025 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2025-05-14 |
| Motorvermogen kW | 150 kW |
| Motorvermogen pk | 204 pk |
| Brandstofvermogen kW | 150 kW |
| Brandstofvermogen pk | 204 pk |
| Cilinder inhoud | 1.498 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,2 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.620 mm |
| Massa leeg | 1.542 kg |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Grootlichtassistent
- Head Up Display
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED Verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verwarmd
- Parkeersensoren
- Sport uitlaat
- Airco automatisch
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Airco separaat achter
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Dab
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Head-up display
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Armsteun achter
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Navigatie
- Lichtmetalen velgen
- Centrale airbag voor
- Sportstoelen
- Kruisend verkeer detectie
- Kleur wit
- Comfort sportstoel(en)
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Multimedia systeem
- Autonome parkeerfunctie
- Achterbank met armsteun en skiluik
- Hoofdsteunen achter
- Alcantara bekleding
- Armsteun
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Velours bekleding
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Lichtmetalen velgen 18 inch
- Voorstoel(en) ergonomisch
- Verlichte grille/strip
- Adaptive Cruise Control
- Multimedia-pakket
- Ergonomische Sportstoelen met elektr. lendeverstellingen
- ESP (elektronische stabiliteits programma)
- LED-Dagrijverlichting
- Leder Stuurwiel
- Multimedia
- Parkeersensoren voor en achter
- Airbags
- App-Connect
- Apple-CarPlay & Android-Auto
- Centrale vergrendeling op afstand
- Climatic Airconditioning
- Elektrisch bedienbare ramen
- Lane-Assist
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Parkeercamera
- Parkeersensoren achter
- Stuur Flippers
- Virtual-cockpit
- 18 Inch lichtmetalen velgen
- Digital Audio Broadcasting
- Parkeer camera
- Parkeerhulp
Locatie
Heijne occasion dealer
Lijnderdijk 83
ZWANENBURG
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Golf
Volkswagen Golf
1.5 eHybrid 204PK PHEV STYLE EDITIONLease nu de Volkswagen Golf vanaf
€462,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€462,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!