Volkswagen Golf
Variant 1.0 TSI Comfortline
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Golf
- Bouwjaar 2017
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Variant 1.0 TSI Comfortline |
| Kenteken | RF-764-B |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 215.765 km |
| Aanschafprijs | €6.445 |
| Opmerking | *ADAPTIVE-CRUISE | NAVI-FULLMAP | HEATED-COMFORTSEATS | DAB | PRIVACY-GLASS | ECC | CARPLAY | PDC | TOWBAR | 16''ALU* |
| Modeljaar | 2017 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2017-11-15 |
| Motorvermogen kW | 82 kW |
| Motorvermogen pk | 111 pk |
| Brandstofvermogen kW | 82 kW |
| Brandstofvermogen pk | 111 pk |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Koppel | 200 Nm |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 sec |
| Koppel (brandstof) | 200 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €4.106 |
| Resterende BPM | €894 |
| Wielbasis | 2.640 mm |
| GVW | 1.850 kg |
| Massa leeg | 1.195 kg |
| Laadvermogen | 655 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- Navigatiesysteem full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Metaalkleur
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdekhoes
- Dab
- Extra getint glas achter
- Vermoeidheids herkenning
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Airbag(s) knie
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Elektronisch Sper Differentieel
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Comfortstoel(en)
- Comfort-pakket
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Vervolgbotsing preventie
- Alarm klasse 3
- Sportstoelen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor adaptief
- Kleur wit
- Getint glas
- Achterbank met armsteun en skiluik
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Derde remlicht
- Diefstalalarm (7AS)
- Executive-pakket
- Lendensteunen in voorstoelen, verstelbaar (7P4)
- Parkeersensoren (Park Distance Control) (7X2)
- Sportonderstel (PSF)
- Stuurwiel, multifunctioneel en met leder bekleed (PU2)
- Velours bekleding
- Airconditioning, automatisch (Climatronic) (PH2)
- Proactieve inzittendenbescherming (Pre-Crash) (7W2)
- Vermoeidheidsherkenning (EM1)
- 16" Lichtmetalen velgen Toronto (PJ3)
- Automatische afstandsregeling (Adaptive Cruise Control) tussen 30-210 km/h (MT) (PF2)
- Bagage-afdekhoes
- Niet in gerookt
- Roetfilter
- Zomerbanden
- Dakreling Chroom
- Decor pianolak
- Ergonomische sportstoelen
- Middenarmsteun (6E3)
- Executive pakket (W04)
- Ergonomie-pakket
- Ergonomische bestuurdersstoel (PB4)
- Comfortpakket (W90)
Locatie
Haverkamp Auto's B.V.
Woudweg 7
TEUGE
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Golf
Volkswagen Golf
Variant 1.0 TSI ComfortlineLease nu de Volkswagen Golf vanaf
€108,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€108,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!