BMW X1
xDrive25e Executive
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model X1
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | xDrive25e Executive |
| Kenteken | JVX-07-B |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 117.197 km |
| Aanschafprijs | €25.230 |
| Opmerking | CAMERA / CARPLAY / HEAD UP DISPLAY / LEDER / LED / CRUISE CONTROLE / STOELVERWARMING |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Sensatec/black (PKCSW) |
| Datum eerste toelating | 2021-10-21 |
| Motorvermogen kW | 162 kW |
| Motorvermogen pk | 220 pk |
| Cilinder inhoud | 1.499 cc |
| Koppel | 220 Nm |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,9 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €745 |
| Resterende BPM | €283 |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| GVW | 2.330 kg |
| Massa leeg | 1.720 kg |
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 36 l |
| Laadvermogen elektrisch | 4 kW |
| Elektrisch bereik | 52 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots waarschuwing systeem
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Afdaal assistent
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Verkeersbord detectie
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Armsteun achter
- Bestuurdersairbag
- RDW-leges
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Achteruitrijcamera (3AG)
- Automatisch dimmende binnenspiegel (431)
- Elektrisch te openen en sluiten achterklep (316)
- LED koplampen (5A2)
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) (302)
- DAB-Tuner (654)
- Park Distance Control voor/achter (PDC) (508)
- 17 inch lichtmetalen wielen V-spaak (23E)
- Apple CarPlay voorbereiding (6CP)
- Automatische 2-zone airconditioning (534)
- Leder Dakota (LC)
- Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel aan bestuurderszijde (430)
- Comfort Pack (ZC7)
- Cruise control (544)
- Dakrails
- Elektrisch verstelbare lendensteun (488)
- Gelimiteerd slipdifferentieel
- Navigatiesysteem Plus (6UP)
- Park Distance Control achter (507)
- Parking Pack (ZP6)
- Sportstuurwiel met leder bekleed (255)
- Stuurwielverwarming (248)
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW X1
xDrive25e ExecutiveLease nu de BMW X1 vanaf
€339,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€339,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!