BMW 3 Serie
Touring M340d xDrive High Executive
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model 3 Serie
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Touring M340d xDrive High Executive |
| Kenteken | L-035-GD |
| Brandstof | Hybride diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 90.985 km |
| Aanschafprijs | €43.500 |
| Opmerking | | Keyless | Pano | Virtual | Leder | Sfeer | Head-Up | Harman | Laser Led | Lane&Side | Carplay | Memory Seats | |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | parelmoer |
| Interieurkleur | Bruin |
| Datum eerste toelating | 2020-07-25 |
| Brandstofvermogen kW | 250 kW |
| Brandstofvermogen pk | 340 pk |
| Cilinder inhoud | 2.993 cc |
| Koppel | 700 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,8 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €8.195 |
| Resterende BPM | €3.781 |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| GVW | 2.415 kg |
| Massa leeg | 1.855 kg |
| Laadvermogen | 560 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 59 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Stuurbekrachtiging
- Zwarte hemelbekleding
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met stop&go
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Subwoofer
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Afdaal assistent
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterspoiler
- Airco separaat achter
- Dab
- Dodehoekdetectie met correctie
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Interieur voorverwarming/(koeling)
- Koplampen adaptief
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sperdifferentieel
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Adaptief demping systeem
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Head-up display
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Laser LED koplampen
- Lederen interieurdelen
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Navigatie
- WiFi voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Uitwijk assistent
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Sportstuur
- Park Distance Control voor/achter (PDC) (508)
- Dakrails
- Sportstuurwiel met leder bekleed (255)
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Achterruit apart te openen
- Kruisend verkeer detectie
- Sportonderstel
- Bagage-scheidingsnet
- Centrale deurvergrendeling
- Lichtmetalen velgen 19"
- Getint glas
- Multimedia systeem
- M Aerodynamica
- Comfort Access pakket
- Hoofdsteunen achter
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Carkit
- Skiluik
- Windscherm
- Zonnedak
- Zonnescherm
- Dakdraagsysteem
- Automatische airconditioning 2-zone met uitgebreide functionaliteit (534)
- Navigatiesysteem Professional (609)
- Alarmsysteem klasse 3 (302)
- Audio Media Pack
- Buitenspieg.elektr.inklap en aut. dim
- DAB-tuner voor digitale radio ontvangst incl. DAB+ (654)
- Driving Assistant Professional
- Interieur accenten
- M Sportdifferentieel (2T4)
- M sportonderstel inclusief carrosserieverlaging (704)
- M Sport Plus Pack
- Parking Pack
- Safety-pack
- Speed Limit Info incl. No Passing Info (8TH)
- Sport Line
- Sportstoelen voor incl. handmatig verstelbaar bovenbeensteun en elektrisch in breedte verstelbare rugleuning (481)
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW 3 Serie
BMW 3 Serie
Touring M340d xDrive High ExecutiveLease nu de BMW 3 Serie vanaf
€706,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€706,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!