BMW 5 Serie
528i High Executive |
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model 5 Serie
- Bouwjaar 2013
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 528i High Executive | |
| Kenteken | 3-KXX-18 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 168.900 km |
| Aanschafprijs | €15.950 |
| Opmerking | M-Pakket | 245PK | M-Stuurwiel | Leder | Memory | Cruise | Virtual | Camera | Lane & Side Assis VERKOCHT |
| Modeljaar | 2013 |
| Carrosserievorm | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Beige |
| Datum eerste toelating | 2013-08-16 |
| Motorvermogen kW | 180 kW |
| Motorvermogen pk | 245 pk |
| Brandstofvermogen kW | 180 kW |
| Brandstofvermogen pk | 245 pk |
| Cilinder inhoud | 1.997 cc |
| Koppel | 350 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,2 sec |
| Koppel (brandstof) | 350 Nm |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| BPM bedrag | €7.401 |
| Resterende BPM | €1.069 |
| Wielbasis | 2.970 mm |
| GVW | 2.235 kg |
| Massa leeg | 1.600 kg |
| Laadvermogen | 635 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 70 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank verwarmd
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Zwarte hemelbekleding
- Luxe lederen bekleding
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Subwoofer
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Achterspoiler
- Airco separaat achter
- Extra getint glas achter
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Warmtewerende voorruit
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Head-up display
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Armsteun achter
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Navigatie
- Alarm klasse 3
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Sportstuur
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM) (302)
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Xenon verlichting
- Centrale deurvergrendeling
- Lichtmetalen velgen 19"
- Bi-xenon koplampen
- Getint glas
- Multimedia systeem
- CD-wisselaar
- 12Volt aansluiting
- Uitlaat sierstuk
- Zonnescherm
- Winterbanden
- Navigatiesysteem Professional (609)
- TV-ontvanger
- Comfortstoelen met elektr. verstelling en geheugen
- Comfortstoelen met elektrische verstelling, lendensteunen (488), actieve comfort hoofdsteunen, geheugen op beide voorstoelen, zittinglengte-verstelling, leuningbreedte-verstelling (456)
- Sportstuurwiel (multifunctioneel) (255)
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW 5 Serie
BMW 5 Serie
528i High Executive |Lease nu de BMW 5 Serie vanaf
€259,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€259,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!