Mercedes-Benz Citan
110 CDI L1 Pro Navigatie Camera Trekhaak Cruise control
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model Citan
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 110 CDI L1 Pro Navigatie Camera Trekhaak Cruise control |
| Kenteken | VZP-13-L |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 53.980 km |
| Aanschafprijs | €21.745 |
| Modeljaar | 2024 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2023-12-07 |
| Motorvermogen kW | 70 kW |
| Motorvermogen pk | 95 pk |
| Brandstofvermogen kW | 70 kW |
| Brandstofvermogen pk | 95 pk |
| Cilinder inhoud | 1.461 cc |
| Koppel | 260 Nm |
| Topsnelheid | 164 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,8 sec |
| Koppel (brandstof) | 260 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.720 mm |
| GVW | 1.426 kg |
| Massa leeg | 1.426 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 54 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED mistlampen
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur multifunctioneel
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Connected services
- Metaalkleur
- Dab
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Zijschuifdeur rechts
- Navigatie-pakket
- Tussenschot volledig
- Warmtewerend glas
- Houten vloer in laadruimte
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
- Smartphone integratie
- Stoffen bekleding
- Roetfilter
- Kunststof vloer in laadruimte
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz Citan
Mercedes-Benz Citan
110 CDI L1 Pro Navigatie Camera Trekhaak Cruise controlLease nu de Mercedes-Benz Citan vanaf
€300,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€300,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!