Mercedes-Benz Citan
110 CDI L1 Trekhaak Airco Betimmering
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model Citan
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 110 CDI L1 Trekhaak Airco Betimmering |
| Kenteken | 305860 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 66.836 km |
| Aanschafprijs | €15.945 |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2022-02-23 |
| Motorvermogen kW | 71 kW |
| Motorvermogen pk | 97 pk |
| Brandstofvermogen kW | 71 kW |
| Brandstofvermogen pk | 97 pk |
| Cilinder inhoud | 1.461 cc |
| Koppel | 260 Nm |
| Topsnelheid | 164 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,8 sec |
| Koppel (brandstof) | 260 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.720 mm |
| Massa leeg | 1.515 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 54 l |
Opties & Accessoires
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Stuur verstelbaar
- Climate Control
- Airco
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Metaalkleur
- Vermoeidheids herkenning
- Zijschuifdeur rechts
- Tussenschot volledig
- Warmtewerend glas
- Achterdeuren met ruiten
- Betonplex in laadruimte
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Airco met elektronische regeling
- Roetfilter
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz Citan
Mercedes-Benz Citan
110 CDI L1 Trekhaak Airco BetimmeringLease nu de Mercedes-Benz Citan vanaf
€220,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€220,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!