Mercedes-Benz Citan
112 CDI L1 Pro Navigatie Cruise control Lichtmetalen velgen
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model Citan
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 112 CDI L1 Pro Navigatie Cruise control Lichtmetalen velgen |
| Kenteken | VNS-13-F |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 126.549 km |
| Aanschafprijs | €15.445 |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2022-01-07 |
| Motorvermogen kW | 85 kW |
| Motorvermogen pk | 116 pk |
| Brandstofvermogen kW | 85 kW |
| Brandstofvermogen pk | 116 pk |
| Cilinder inhoud | 1.461 cc |
| Koppel | 270 Nm |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,7 sec |
| Koppel (brandstof) | 270 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €8.324 |
| Resterende BPM | €3.195 |
| Wielbasis | 2.720 mm |
| GVW | 2.021 kg |
| Massa leeg | 1.484 kg |
| Laadvermogen | 537 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 54 l |
Opties & Accessoires
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED koplampen adaptief
- Stuur multifunctioneel
- Connected services
- Dab
- Vermoeidheids herkenning
- Comfortstoel(en)
- Zijschuifdeur rechts
- Navigatie-pakket
- Tussenschot volledig
- Warmtewerend glas
- Achterdeuren met ruiten
- Betonplex in laadruimte
- Houten vloer in laadruimte
- Navigatie
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
- Roetfilter
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz Citan
Mercedes-Benz Citan
112 CDI L1 Pro Navigatie Cruise control Lichtmetalen velgenLease nu de Mercedes-Benz Citan vanaf
€223,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€223,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!