Renault Master
T35 2.0 dCi 170 L2H2 Schuifdeur L+R Camera 170pk Carplay Stoelverwarming Voorruit verwarming
Algemene informatie
- Merk Renault
- Model Master
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | T35 2.0 dCi 170 L2H2 Schuifdeur L+R Camera 170pk Carplay Stoelverwarming Voorruit verwarming |
| Kenteken | V-74-LDF |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 25 km |
| Aanschafprijs | €36.945 |
| Modeljaar | 2025 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | blauw |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2024-11-29 |
| Motorvermogen kW | 125 kW |
| Motorvermogen pk | 170 pk |
| Brandstofvermogen kW | 125 kW |
| Brandstofvermogen pk | 170 pk |
| Cilinder inhoud | 1.998 cc |
| Koppel | 360 Nm |
| Koppel (brandstof) | 360 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 4.220 mm |
| GVW | 2.028 kg |
| Massa leeg | 2.028 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Trekhaak
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- LED koplampen adaptief
- Airco automatisch
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Metaalkleur
- Dab
- Roll Stability Control
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorruit
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Zijschuifdeur rechts
- Tussenschot volledig
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Stuur kunstleder
- Mistlampen voor adaptief
- Multimedia systeem
- Zijschuifdeur links
- Trekhaak-pakket
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Carkit
- Roetfilter
- Chroom delen interieur
- Achterdeuren zonder ruit
- BPM Vrij
- Prijs EX BTW
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Renault Master
Renault Master
T35 2.0 dCi 170 L2H2 Schuifdeur L+R Camera 170pk Carplay Stoelverwarming Voorruit verwarmingLease nu de Renault Master vanaf
€510,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€510,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!