Renault Master
2.3 dCi 135 pk L2H2 BPM vrij, Navi, Camera
Algemene informatie
- Merk Renault
- Model Master
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 2.3 dCi 135 pk L2H2 BPM vrij, Navi, Camera |
| Kenteken | V-59-FHZ |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 47.468 km |
| Aanschafprijs | €25.600 |
| Opmerking | Laadruimte Pakket, Trekhaak 2.500 kg, PDC V+A, 3-Zits |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2024-04-30 |
| Motorvermogen kW | 99 kW |
| Motorvermogen pk | 135 pk |
| Brandstofvermogen kW | 99 kW |
| Brandstofvermogen pk | 135 pk |
| Cilinder inhoud | 2.300 cc |
| Koppel | 360 Nm |
| Koppel (brandstof) | 360 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €14.272 |
| Resterende BPM | €7.528 |
| Wielbasis | 3.680 mm |
| GVW | 3.500 kg |
| Massa leeg | 1.956 kg |
| Laadvermogen | 1.544 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Aanhanger assistent
- Airco
- Boordcomputer
- Trekhaak
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Zijschuifdeur rechts
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Zijwind assistent
- Dodehoek detectie
- Tussenschot volledig
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Mistlampen geïntegreerd in voorbumper (PROJAB)
- Trekhaak met Trailer Swing Control (ATREM)
- USB aansluiting
- Sidebars
- Achterdeuren zonder ruit
- 12V aansluiting
- BPM Vrij
- Laadruimte pakket vloer en wanden
- Snelheidsregelaar en -begrenzer (REGVIT)
- Euro 6
- Stoel bestuurder met verstelbare lendesteun (COLOMB)
- Armsteun bestuurdersstoel (ACCAV1)
- Draadloze oplader voor smartphone (REACTI)
- Achteruitrijcamera inclusief parkeersensoren achter (RDAR03)
- Lane Departure Warning (DLIGM1)
Locatie
Lenferink Auto's B.V.
Plesmanweg 11
Almelo
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Renault Master
Renault Master
2.3 dCi 135 pk L2H2 BPM vrij, Navi, CameraLease nu de Renault Master vanaf
€375,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€375,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!