Renault Master
T35 2.0 dCi 170 L2H2 Extra Trekhaak Betimmering 170pk Stoelverwarming Camera Carplay
Algemene informatie
- Merk Renault
- Model Master
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | T35 2.0 dCi 170 L2H2 Extra Trekhaak Betimmering 170pk Stoelverwarming Camera Carplay |
| Kenteken | V-79-KNF |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 31 km |
| Aanschafprijs | €37.445 |
| Modeljaar | 2024 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2024-12-13 |
| Motorvermogen kW | 125 kW |
| Motorvermogen pk | 170 pk |
| Brandstofvermogen kW | 125 kW |
| Brandstofvermogen pk | 170 pk |
| Cilinder inhoud | 1.998 cc |
| Koppel | 380 Nm |
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 380 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €16.295 |
| Resterende BPM | €16.295 |
| Wielbasis | 3.590 mm |
| GVW | 3.500 kg |
| Massa leeg | 2.028 kg |
| Laadvermogen | 1.472 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- LED koplampen adaptief
- Airco automatisch
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Camerabeeld in binnenspiegel
- Dab
- Roll Stability Control
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorruit
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Zijschuifdeur rechts
- Tussenschot volledig
- Zijwandbekleding laadruimte
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Navigatie
- Stuur kunstleder
- Mistlampen voor adaptief
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
- Kunstlederen/stof bekleding
- Roetfilter
- Chroom delen interieur
- Achterdeuren zonder ruit
- Prijs EX BTW
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Renault Master
Renault Master
T35 2.0 dCi 170 L2H2 Extra Trekhaak Betimmering 170pk Stoelverwarming Camera CarplayLease nu de Renault Master vanaf
€565,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€565,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!