Mercedes-Benz eVito
Extra Lang 66 kWh Inrichting Camera Stoelverwarming Navigatie Carplay 286KM
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model eVito
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | Extra Lang 66 kWh Inrichting Camera Stoelverwarming Navigatie Carplay 286KM |
| Kenteken | VTT-82-F |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 38.375 km |
| Aanschafprijs | €25.745 |
| Modeljaar | 2022 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2023-03-10 |
| Motorvermogen kW | 85 kW |
| Motorvermogen pk | 116 pk |
| Koppel | 295 Nm |
| Topsnelheid | 120 km/h |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 3.430 mm |
| GVW | 3.200 kg |
| Massa leeg | 2.249 kg |
| Laadvermogen | 951 kg |
| Elektrisch bereik | 265 km |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Climate Control
- Airco
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Regensensor
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Stuur multifunctioneel
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Vermoeidheids herkenning
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Zijschuifdeur rechts
- Achterklep
- Audio-pakket
- Tussenschot volledig
- Warmtewerend glas
- Zijwandbekleding laadruimte
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Kleur wit
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz eVito
Mercedes-Benz eVito
Extra Lang 66 kWh Inrichting Camera Stoelverwarming Navigatie Carplay 286KMLease nu de Mercedes-Benz eVito vanaf
€356,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€356,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!