Mercedes-Benz eVito
112 L2 60 kWh 285km WLTP Camera Stoelverwarming Snelladen Carplay
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model eVito
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 112 L2 60 kWh 285km WLTP Camera Stoelverwarming Snelladen Carplay |
| Kenteken | V-53-PLS |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 14.564 km |
| Aanschafprijs | €25.945 |
| Modeljaar | 2024 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2023-10-23 |
| Motorvermogen kW | 85 kW |
| Motorvermogen pk | 116 pk |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 3.200 mm |
| GVW | 2.260 kg |
| Massa leeg | 2.260 kg |
| Laadvermogen elektrisch | 11 kW |
| Elektrisch bereik | 285 km |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Multimedia scherm standaard
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Stoelverwarming
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Stuur multifunctioneel
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Buitenspiegels met verlichting
- Dab
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- WiFi
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sluitbekrachtiging
- Zijschuifdeur rechts
- Achterklep
- Tussenschot volledig
- Warmtewerend glas
- Houten vloer in laadruimte
- Zijwandbekleding laadruimte
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Kunstlederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Passagiersstoel
- Kleur wit
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
- 11 kW lader
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Stoffen bekleding
- Geluidsimulator
- Achterdeuren zonder ruit
- Extra verwarming interieur
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz eVito
Mercedes-Benz eVito
112 L2 60 kWh 285km WLTP Camera Stoelverwarming Snelladen CarplayLease nu de Mercedes-Benz eVito vanaf
€358,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€358,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!