Mercedes-Benz eVito
Lang 41 kWh Camera Stoelverwarming Laadvloer Carplay
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model eVito
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | Lang 41 kWh Camera Stoelverwarming Laadvloer Carplay |
| Kenteken | V-57-PLJ |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 26.672 km |
| Aanschafprijs | €16.845 |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | basis |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2022-01-13 |
| Motorvermogen kW | 85 kW |
| Motorvermogen pk | 116 pk |
| Koppel | 295 Nm |
| Topsnelheid | 120 km/h |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 3.200 mm |
| GVW | 2.127 kg |
| Massa leeg | 2.127 kg |
| Elektrisch bereik | 150 km |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Stuur verstelbaar
- Apple Carplay
- Android Auto
- Stoelverwarming
- Climate Control
- Airco
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Regensensor
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Zijschuifdeur rechts
- Achterklep
- Tussenschot volledig
- Warmtewerend glas
- Betonplex in laadruimte
- Zijwandbekleding laadruimte
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Airco met elektronische regeling
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz eVito
Mercedes-Benz eVito
Lang 41 kWh Camera Stoelverwarming Laadvloer CarplayLease nu de Mercedes-Benz eVito vanaf
€233,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€233,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!