Nissan QASHQAI
1.3DIG-T 160PK Automaat Tekna + Trekhaak / Panoramadak / Leder / Winterpack / Memory-stoel
Algemene informatie
- Merk Nissan
- Model QASHQAI
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.3DIG-T 160PK Automaat Tekna + Trekhaak / Panoramadak / Leder / Winterpack / Memory-stoel |
| Kenteken | J-114-NS |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 96.766 km |
| Aanschafprijs | €20.450 |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2020-03-11 |
| Motorvermogen kW | 118 kW |
| Motorvermogen pk | 160 pk |
| Brandstofvermogen kW | 118 kW |
| Brandstofvermogen pk | 160 pk |
| Cilinder inhoud | 1.332 cc |
| Koppel | 260 Nm |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 260 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €3.882 |
| Resterende BPM | €1.182 |
| Wielbasis | 2.650 mm |
| GVW | 1.885 kg |
| Massa leeg | 1.290 kg |
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 55 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Audio installatie premium
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- LED dagrijverlichting
- Cruise Control Adaptief
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airco automatisch
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Metaalkleur
- Dab
- Extra getint glas achter
- Koplampen adaptief
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorruit
- WiFi
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Mistlampen voor
- Armsteun achter
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Dakrails
- Lichtmetalen velgen 19"
- USB aansluiting
- Automatische Verlichting
Locatie
Tomcars B.V.
Nieuwe Erven 1
HEESCH
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Nissan QASHQAI
Nissan QASHQAI
1.3DIG-T 160PK Automaat Tekna + Trekhaak / Panoramadak / Leder / Winterpack / Memory-stoelLease nu de Nissan QASHQAI vanaf
€286,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€286,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!