Nissan QASHQAI
+2 2.0 Tekna
Algemene informatie
- Merk Nissan
- Model QASHQAI
- Bouwjaar 2013
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | +2 2.0 Tekna |
| Kenteken | X-114-GF |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 137.023 km |
| Aanschafprijs | €11.950 |
| Opmerking | Pano 360Camera Cruise Inkl. Spiegels |
| Modeljaar | 2010 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2013-09-16 |
| Motorvermogen kW | 104 kW |
| Motorvermogen pk | 141 pk |
| Brandstofvermogen kW | 104 kW |
| Brandstofvermogen pk | 141 pk |
| Cilinder inhoud | 1.997 cc |
| Koppel | 196 Nm |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 sec |
| Koppel (brandstof) | 196 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €1.168 |
| Resterende BPM | €135 |
| Wielbasis | 2.770 mm |
| GVW | 2.108 kg |
| Massa leeg | 1.350 kg |
| Laadvermogen | 758 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Emissieklasse | 5 |
| Tankinhoud | 65 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless entry
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Audio installatie premium
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Koplampreiniging
- Lederen versnellingspook
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Bestuurdersairbag
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- Extra getint glas
- Hoofdsteunen actief
- Dakrails
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Xenon koplampen
Locatie
The Carroom
Antennestraat 56
Almere
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Nissan QASHQAI
Nissan QASHQAI
+2 2.0 TeknaLease nu de Nissan QASHQAI vanaf
€200,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€200,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!