Ford F-150
LIMITED 430PK Hybrid SuperCrew powerboost | Tonneau cover | Panoramadak | Trekhaak 13-polig| 360gr camera |
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model F-150
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | LIMITED 430PK Hybrid SuperCrew powerboost | Tonneau cover | Panoramadak | Trekhaak 13-polig| 360gr camera | |
| Kenteken | VSL-26-F |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 58.115 km |
| Aanschafprijs | €66.711 |
| Opmerking | Geheel rijklaar incl. Garantie |
| Modeljaar | 2026 |
| Carrosserievorm | Open laadbak / Dubbele cabine |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | blauw |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2022-11-12 |
| Brandstofvermogen kW | 321 kW |
| Brandstofvermogen pk | 436 pk |
| Cilinder inhoud | 3.497 cc |
| BPM bedrag | €24.064 |
| Resterende BPM | €10.468 |
| GVW | 3.334 kg |
| Massa leeg | 2.415 kg |
| Laadvermogen | 919 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Emissieklasse | 6 |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- 5 Persoons Grijs Kenteken Uitvoering
- Electrische Raambediening Voor + Achter
- Parkeersensor voor en achter
- Stoelverwarming Voor en Achter
- Trekhaak
- Zwarte hemelbekleding
- Stoelkoeling Voor
- Subwoofer
- Treeplanken
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Lichtmetalen Velgen 22"
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Cruise Control Adaptief
- LED Verlichting
- USB & Bluetooth Aansluiting
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Draadloze telefoonlader
- Follow me Home Verlichting
- Sound System Bang & Olufsen
Locatie
Kardol 4WD
Plantijnweg 7
CULEMBORG
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford F-150
Ford F-150
LIMITED 430PK Hybrid SuperCrew powerboost | Tonneau cover | Panoramadak | Trekhaak 13-polig| 360gr camera |Lease nu de Ford F-150 vanaf
€924,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€924,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!