Ford Transit Connect
1.5 TDCI L1 Ambiente
Algemene informatie
- Merk Ford
- Model Transit Connect
- Bouwjaar 2017
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 1.5 TDCI L1 Ambiente |
| Kenteken | V-47-PGL |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 97.722 km |
| Aanschafprijs | €8.950 |
| Opmerking | AIRCO / CRUISE CONTROLE / EURO 6 / PERFECT ONDERDHOUDEN |
| Modeljaar | 2013 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | anders |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2017-11-16 |
| Motorvermogen kW | 74 kW |
| Motorvermogen pk | 101 pk |
| Brandstofvermogen kW | 74 kW |
| Brandstofvermogen pk | 101 pk |
| Cilinder inhoud | 1.499 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €6.053 |
| Wielbasis | 2.660 mm |
| GVW | 2.030 kg |
| Massa leeg | 1.430 kg |
| Laadvermogen | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 60 l |
Opties & Accessoires
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Boordcomputer
- Trekhaak
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Radio-cd/mp3 speler
- Bestuurdersairbag
- RDW-leges
- Tussenschot volledig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Radio CD speler
- Perimetrisch alarm inclusief centrale dubbele vergrrendeling (0245)
- Tyre Pressure Monitoring System (TPMS) (0145)
- Multimedia pack
- Multimedia-pack
- Airconditioning (0080)
- Cool-sound-pakket
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ford Transit Connect
Ford Transit Connect
1.5 TDCI L1 AmbienteLease nu de Ford Transit Connect vanaf
€145,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€145,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!