Renault Scénic
1.3 TCe Intens
€ 253,98 o.b.v. 72 mnd looptijd| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Estate 0.9 TCe Zen |
| Kenteken | PG-102-T |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 140.000 km |
| Aanschafprijs | €7.350 |
| Opmerking | I INCL. € 850,00 AFL.KOSTEN + BOVAG GARANTIE |
| Modeljaar | 2016 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | rood |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2017-06-30 |
| Motorvermogen kW | 66 kW |
| Motorvermogen pk | 90 pk |
| Brandstofvermogen kW | 66 kW |
| Brandstofvermogen pk | 90 pk |
| Cilinder inhoud | 898 cc |
| Koppel | 140 Nm |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 sec |
| Koppel (brandstof) | 140 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €2.511 |
| Resterende BPM | €527 |
| Wielbasis | 2.590 mm |
| GVW | 1.639 kg |
| Massa leeg | 1.063 kg |
| Laadvermogen | 576 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 45 l |
Autoservice Molenvliet
Molenvliet 83
Zwijndrecht
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ben je geïnteresseerd in deze auto en wil je in contact komen met de verkoper? Vul onderstaande gegevens in.
Bent je geïnteresseerd in deze auto en wil je een proefrit maken? Vul onderstaande gegevens in, dan neemt de dealer contact met je op