Renault Scénic
1.3 TCe Intens
Algemene informatie
- Merk Renault
- Model Scénic
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.3 TCe Intens |
| Kenteken | J-473-PG |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 69.678 km |
| Aanschafprijs | €15.650 |
| Opmerking | /Keyless Entry/Garantie / |
| Modeljaar | 2016 |
| Carrosserievorm | Overige carrosserieën |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2018-05-02 |
| Motorvermogen kW | 85 kW |
| Motorvermogen pk | 116 pk |
| Brandstofvermogen kW | 85 kW |
| Brandstofvermogen pk | 116 pk |
| Cilinder inhoud | 1.330 cc |
| Koppel | 220 Nm |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 sec |
| Koppel (brandstof) | 220 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €1.787 |
| Resterende BPM | €424 |
| Wielbasis | 2.730 mm |
| GVW | 2.017 kg |
| Massa leeg | 1.388 kg |
| Laadvermogen | 629 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.850 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 52 l |
Opties & Accessoires
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Lichtmetalen velgen 20"
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Lederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Mistlampen voor
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Zonnescherm zijruiten
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Extra getint glas
- WiFi voorbereiding
- Hoofdsteunen actief
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Achterstoelen verschuifbaar
Locatie
Auto Garage Aalsmeer
Aalsmeerderweg 101
Aalsmeer
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Renault Scénic
Renault Scénic
1.3 TCe IntensLease nu de Renault Scénic vanaf
€254,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€254,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!