Renault Scénic
1.3 TCe Intens
€ 253,98 o.b.v. 72 mnd looptijd| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.8 TCe Intens 7p. |
| Kenteken | SX-150-F |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 167.290 km |
| Aanschafprijs | €17.750 |
| Opmerking | / NAP / PANO / TREKHAAK / GARANTIE / |
| Modeljaar | 2015 |
| Carrosserievorm | Overige carrosserieën |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2018-06-22 |
| Motorvermogen kW | 165 kW |
| Motorvermogen pk | 224 pk |
| Brandstofvermogen kW | 165 kW |
| Brandstofvermogen pk | 224 pk |
| Cilinder inhoud | 1.798 cc |
| Koppel | 300 Nm |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,6 sec |
| Koppel (brandstof) | 300 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €10.303 |
| Resterende BPM | €2.473 |
| Wielbasis | 2.880 mm |
| GVW | 2.393 kg |
| Massa leeg | 1.624 kg |
| Laadvermogen | 769 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 58 l |
Auto Garage Aalsmeer
Aalsmeerderweg 101
Aalsmeer
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ben je geïnteresseerd in deze auto en wil je in contact komen met de verkoper? Vul onderstaande gegevens in.
Bent je geïnteresseerd in deze auto en wil je een proefrit maken? Vul onderstaande gegevens in, dan neemt de dealer contact met je op