BMW X5
xDrive45e
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model X5
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | xDrive45e |
| Kenteken | KDJ-52-H |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 133.979 km |
| Aanschafprijs | €50.648 |
| Opmerking | CARPLAY / CAMERA / DEALER ONDERHOUDEN / LEER / STOELVERWARMING / BLACK ON BLACK |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Leather Vernasca black (PMCSW) |
| Datum eerste toelating | 2021-10-26 |
| Motorvermogen kW | 235 kW |
| Motorvermogen pk | 320 pk |
| Cilinder inhoud | 2.998 cc |
| Koppel | 450 Nm |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,6 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €646 |
| Resterende BPM | €245 |
| Wielbasis | 2.980 mm |
| GVW | 3.150 kg |
| Massa leeg | 2.410 kg |
| Laadvermogen | 740 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 69 l |
| Laadvermogen elektrisch | 4 kW |
| Elektrisch bereik | 88 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airco (automatisch)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Afdaal assistent
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Vermoeidheids herkenning
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Bestuurdersairbag
- RDW-leges
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Knie airbag(s)
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportstuur
- DAB-Tuner (654)
- Elektrisch verstelbare lendensteun (488)
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Achterruit apart te openen
- Adaptief onderstel met luchtvering op voor- en achteras (2VR)
- Adaptieve LED koplampen met Iconic Light Design (552)
- Aluminium delen exterieur
- Comfortstoelen (456)
- Dakdraagsysteem aluminium zijdeglans (3AT)
- 19 inch lichtmetalen wielen V-spaak in Reflex Silver (1SA)
- Leder 'Vernasca' bekleding (MC)
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW X5
xDrive45eLease nu de BMW X5 vanaf
€680,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€680,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!