BMW X5
xDrive40e High Executive
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model X5
- Bouwjaar 2015
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | xDrive40e High Executive |
| Kenteken | HV-028-X |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 182.832 km |
| Aanschafprijs | €20.450 |
| Opmerking | / TIK MOTOR / |
| Modeljaar | 2013 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Exklusivleder 'nappa' uitgebreid mokka |
| Datum eerste toelating | 2015-12-31 |
| Motorvermogen kW | 230 kW |
| Motorvermogen pk | 313 pk |
| Cilinder inhoud | 1.997 cc |
| Koppel | 350 Nm |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €643 |
| Resterende BPM | €110 |
| Wielbasis | 2.930 mm |
| GVW | 2.980 kg |
| Massa leeg | 2.205 kg |
| Laadvermogen | 775 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 85 l |
| Laadvermogen elektrisch | 4 kW |
| Elektrisch bereik | 31 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airco (automatisch)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Grootlichtassistent
- Houtafwerking interieur
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Airco separaat achter
- Koplampen adaptief
- Verkeersbord detectie
- Warmtewerende voorruit
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Head-up display
- Mistlampen voor
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Zonnescherm zijruiten
- Comfortstoel(en)
- Bestuurdersairbag
- Dodehoek detectie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Hoofdsteunen actief
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportstuur
- Dakrails
- Audioinstallatie met CD-speler
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Lichtmetalen velgen 19"
- DVD speler
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- M Sportpakket
- Luxe lederen interieur
- Design Pure Experience Exterieur
- Design Pure Experience Interieur
- Innovation-pakket
Locatie
Auto Garage Aalsmeer
Aalsmeerderweg 101
Aalsmeer
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW X5
xDrive40e High ExecutiveLease nu de BMW X5 vanaf
€332,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€332,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!