Jeep Avenger
Summit 54 kWh [ 3-Fase-11kW ] {SOH-95%}
Algemene informatie
- Merk Jeep
- Model Avenger
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Summit 54 kWh [ 3-Fase-11kW ] {SOH-95%} |
| Kenteken | X-101-NH |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 74.287 km |
| Aanschafprijs | €21.445 |
| Opmerking | (INCL-BTW) *HEATPUMP | LEATHER-MICROFIBRE | FULL-LED | ADAPTIVE-CRUISE | BLIND-SPOT | CAMERA | DIGI-COCKPIT | NAVI-FULLMAP | HEATED-COMFORTSEATS | ECC | AMBIENT-LIGHT | PDC | CARPLAY | CRUISE |
| Modeljaar | 2023 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | rood |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2024-01-02 |
| Motorvermogen kW | 115 kW |
| Motorvermogen pk | 156 pk |
| Koppel | 260 Nm |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.560 mm |
| GVW | 2.015 kg |
| Massa leeg | 1.495 kg |
| Laadvermogen | 520 kg |
| Laadvermogen elektrisch | 11 kW |
| Elektrisch bereik | 400 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED mistlampen
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Regensensor
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Afdaal assistent
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Oplaadmogelijkheid
- Achterspoiler
- Buitenspiegels in andere kleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Extra getint glas achter
- Full-LED koplampen
- Interieur voorverwarming/(koeling)
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorruit
- Mistlampen voor
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Comfortstoel(en)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- File assistent
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Getint glas
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Derde remlicht
- Niet in gerookt
- Accukoeling
- Kleur rood
- Warmtepomp
- Automatische airconditioning (140)
- Achteruitrijcamera (9YN)
- Automatisch dimmende binnenspiegel (410)
- Regensensor (347)
- Zomerbanden
- BTW te verrekenen
- Sfeerverlichting interieur
- Leder / Microvezel bekleding
- Fase-3 laden mogelijk
- Hifi-systeem 6 luidsprekers
- 18" Diamond Cut lichtmetalen velgen (1M5)
- 360° parkeersensoren (XAH)
- Achterlichten met LED (LAY)
- Adaptieve Cruise Control met Lane Centering en Traffic Jam Assist (9YZ)
- Audiosysteem (6 speakers) (RCG)
- Bestuurdersstoel 6-voudig verstelbaar (JTM)
- Blind Spot Warning (GPB)
- Buitenspiegels verwarmd, elektrisch inklapbaar en met instapverlichting (GTD)
- Deep Tint Sunscreen Glass (GEG)
- Digitaal instrumentarium 10,25" (JAU)
- Draadloze oplader (RFX)
- Elektrisch bediende ramen rondom (3IG)
- Handsfree elektrisch bedienbare achterklep (JK2)
- Herkennings- en noodremsysteem voor voetgangers en fietsers (9S8)
- Hill Descent Control (BNH)
- Infotainment-pack
- Keyless Entry (9Z0)
- Keyless Start (GX4)
- LED koplampen projector (LM6)
- LED mistlampen met bochtverlichting (LNT)
- Ruby Red (5CB)
- Synthetisch leder op stuurwiel en versnellingspook (318)
- Uconnect-services (RTK)
- Verschuifbare armsteun tussen voorstoelen met opbergruimte (132)
- Verwarmde voorruit (253)
- Verwarmde voorstoelen (452)
- Infotainment Pack (34G)
Locatie
Haverkamp Auto's B.V.
Woudweg 7
TEUGE
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Jeep Avenger
Jeep Avenger
Summit 54 kWh [ 3-Fase-11kW ] {SOH-95%}Lease nu de Jeep Avenger vanaf
€296,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€296,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!