Jeep Avenger
100pk Altitude (Camera - Keyless Entry - Adaptieve Cruise Controle - Elektrische Klep - JBL - LED - 17"incl 4S - Automatische Airco - Navigatie)
Algemene informatie
- Merk Jeep
- Model Avenger
- Bouwjaar 2025
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 100pk Altitude (Camera - Keyless Entry - Adaptieve Cruise Controle - Elektrische Klep - JBL - LED - 17"incl 4S - Automatische Airco - Navigatie) |
| Kenteken | KDF-26-B |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 22.388 km |
| Aanschafprijs | €23.945 |
| Modeljaar | 2024 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2025-04-16 |
| Motorvermogen kW | 74 kW |
| Motorvermogen pk | 101 pk |
| Brandstofvermogen kW | 74 kW |
| Brandstofvermogen pk | 101 pk |
| Cilinder inhoud | 1.199 cc |
| Koppel | 205 Nm |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 sec |
| Koppel (brandstof) | 205 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €2.890 |
| Resterende BPM | €1.800 |
| Wielbasis | 2.560 mm |
| GVW | 1.682 kg |
| Massa leeg | 1.155 kg |
| Laadvermogen | 527 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 44 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Regensensor
- Subwoofer
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- LED dagrijverlichting
- Cruise Control Adaptief
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Stuur multifunctioneel
- Afdaal assistent
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Metaalkleur
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Buitenspiegels in andere kleur
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Navigatie
- Lichtmetalen velgen
- Stuur kunstleder
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Airco met elektronische regeling
- Radio Touchscreen
- Key-less Entry
- Infotainment & Convenience pack
- Stoffen bekleding
Locatie
Autobedrijf Dirks B.V.
De Waterlaat 12
BERGEIJK
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Jeep Avenger
Jeep Avenger
100pk Altitude (Camera - Keyless Entry - Adaptieve Cruise Controle - Elektrische Klep - JBL - LED - 17"incl 4S - Automatische Airco - Navigatie)Lease nu de Jeep Avenger vanaf
€336,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€336,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!