Jeep Avenger
1.2 e-Hybrid Summit (JBL - Keyless Entry - Elektrische Klep - Adaptieve Cruise Controle - Camera - Automatische Airco - Parkeersensoren V+A - LED)
Algemene informatie
- Merk Jeep
- Model Avenger
- Bouwjaar 2025
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.2 e-Hybrid Summit (JBL - Keyless Entry - Elektrische Klep - Adaptieve Cruise Controle - Camera - Automatische Airco - Parkeersensoren V+A - LED) |
| Kenteken | JZS-68-V |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 26.614 km |
| Aanschafprijs | €28.745 |
| Modeljaar | 2024 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | geel |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2025-03-25 |
| Brandstofvermogen kW | 81 kW |
| Brandstofvermogen pk | 110 pk |
| Cilinder inhoud | 1.199 cc |
| Koppel | 205 Nm |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €1.929 |
| Resterende BPM | €1.232 |
| Wielbasis | 2.560 mm |
| GVW | 1.782 kg |
| Massa leeg | 1.255 kg |
| Laadvermogen | 527 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 44 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Audio installatie premium
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Subwoofer
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- LED koplampen adaptief
- Stuur multifunctioneel
- Afdaal assistent
- Airco automatisch
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Buitenspiegels in andere kleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Extra getint glas achter
- Full-LED koplampen
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Navigatie
- Stuur kunstleder
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Airco met elektronische regeling
- Radio Touchscreen
- Key-less Entry
- Infotainment & Convenience pack
- Stoffen bekleding
Locatie
Autobedrijf Dirks B.V.
De Waterlaat 12
BERGEIJK
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Jeep Avenger
Jeep Avenger
1.2 e-Hybrid Summit (JBL - Keyless Entry - Elektrische Klep - Adaptieve Cruise Controle - Camera - Automatische Airco - Parkeersensoren V+A - LED)Lease nu de Jeep Avenger vanaf
€401,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€401,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!