Jeep Avenger
Summit 54 kWh
Algemene informatie
- Merk Jeep
- Model Avenger
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Summit 54 kWh |
| Kenteken | Z-029-JT |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 15.078 km |
| Aanschafprijs | €28.490 |
| Opmerking | SOH 96,5 % Camera Lichtmetalen Velgen 18" Navigatie Apple Carplay/ Android Auto Sfeerverlichting Parkeersensor achter Cruise Control Stoelverwarming Full LED Virtual Cockpit Climate Control Two tone Electrisch bedienbare achterkep |
| Modeljaar | 2022 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Stof/vinyl zwart/geel robin |
| Datum eerste toelating | 2024-04-26 |
| Motorvermogen kW | 115 kW |
| Motorvermogen pk | 156 pk |
| Koppel | 260 Nm |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.560 mm |
| GVW | 2.015 kg |
| Massa leeg | 1.495 kg |
| Laadvermogen | 520 kg |
| Laadvermogen elektrisch | 11 kW |
| Elektrisch bereik | 394 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Afdaal assistent
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Buitenspiegels in andere kleur
- Full-LED koplampen
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Bestuurdersairbag
- Dodehoek detectie
- Passagiersairbag
- Stof/kunstlederen bekleding
- Extra getint glas
- Multimedia scherm klein
- Stuur kunstleder
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- 11 kW lader
- Warmtepomp
Locatie
Eurocars
Havenstraat 28
Oss
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Jeep Avenger
Jeep Avenger
Summit 54 kWhLease nu de Jeep Avenger vanaf
€394,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€394,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!