Mercedes-Benz A-Klasse
250 e Business Solution Luxury Limited
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model A-Klasse
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 250 e Business Solution Luxury Limited |
| Kenteken | KDX-83-K |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 117.995 km |
| Aanschafprijs | €24.948 |
| Opmerking | CARPLAY / LEER / CAMERA / AUTOMAAT |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | FABRIC - BLACK / ANTHRACITE (311A) |
| Datum eerste toelating | 2021-03-01 |
| Motorvermogen kW | 160 kW |
| Motorvermogen pk | 218 pk |
| Cilinder inhoud | 1.332 cc |
| Koppel | 230 Nm |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,7 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €528 |
| Resterende BPM | €183 |
| Wielbasis | 2.730 mm |
| GVW | 2.175 kg |
| Massa leeg | 1.600 kg |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 35 l |
| Laadvermogen elektrisch | 7 kW |
| Elektrisch bereik | 74 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless start
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Bestuurdersairbag
- RDW-leges
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Automatische airconditioning THERMATIC (581)
- Kunstlederen bekleding
- Mercedes-Benz navigatie (365)
- Smartphone-integratie (14U)
- 10 inch mediadisplay (859)
- Achteruitrijcamera (218)
- Antidiefstalpakket (P54)
- Comfortzetels (7U2)
- Digitale radio (537)
- Knie airbag(s)
- Multifunctioneel stuur leder (L3E)
- PARKTRONIC (235)
- Verlaagde carrosserie
- Viervoudig verstelbare lendensteun (U22)
- WiFi voorbereiding
- 17'' 5-dubbelspaakse lichtmetalen velgen (R11)
- Trekhaak met ESP-aanhangwagenstabilisatie (550)
- Warmtewerend, donkergetint glas (840)
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz A-Klasse
Mercedes-Benz A-Klasse
250 e Business Solution Luxury LimitedLease nu de Mercedes-Benz A-Klasse vanaf
€335,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€335,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!