Mercedes-Benz A-Klasse
250 e AMG 218PK AUT8
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model A-Klasse
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 250 e AMG 218PK AUT8 |
| Kenteken | GFX-35-Z |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 92.800 km |
| Aanschafprijs | €24.950 |
| Opmerking | | Night | Sfeer | Camera | Lane & Side Assis | Hybrid | Garantie | Front Assis | MB Me VERKOCHT |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-04-26 |
| Brandstofvermogen kW | 118 kW |
| Brandstofvermogen pk | 160 pk |
| Cilinder inhoud | 1.332 cc |
| Koppel | 230 Nm |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,6 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €551 |
| Resterende BPM | €225 |
| Wielbasis | 2.730 mm |
| GVW | 2.155 kg |
| Massa leeg | 1.580 kg |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 35 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Fabrieksgarantie
- Keyless entry
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Extra getint glas achter
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- WiFi
- Airbag(s) knie
- Mistlampen voor
- Armsteun achter
- Comfortstoel(en)
- Navigatie
- Mercedes-Benz navigatie (365)
- MULTIBEAM LED (642)
- KEYLESS GO (889)
- Multifunctioneel stuur leder (L3E)
- Verlaagde carrosserie
- Viervoudig verstelbare lendensteun (U22)
- Sportstuur
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Panoramaschuifdak (413)
- Matrix LED koplampen
- Xenon verlichting
- AMG-styling
- 12Volt aansluiting
- Derde remlicht
- Kunstlederen/stof bekleding
- Winterbanden
- Comfortstoelen (7U2)
- Sfeerverlichting (877)
- Sound system (853)
- Widescreen cockpit (458)
- Half alcantara / stof bekleding
- Voorstoelen elektrisch verstelbaar incl. memory (275)
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz A-Klasse
Mercedes-Benz A-Klasse
250 e AMG 218PK AUT8Lease nu de Mercedes-Benz A-Klasse vanaf
€405,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€405,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!