Mercedes-Benz A-Klasse
180 D AMG Pakket |
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model A-Klasse
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 180 D AMG Pakket | |
| Kenteken | R-127-GP |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 128.800 km |
| Aanschafprijs | €21.950 |
| Opmerking | Pano | Sfeer | Burmester | Lane & Side Assis | Front Assis | Blind Spot | Camera | MB Me VERKOCHT |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2018-08-25 |
| Motorvermogen kW | 85 kW |
| Motorvermogen pk | 116 pk |
| Brandstofvermogen kW | 85 kW |
| Brandstofvermogen pk | 116 pk |
| Cilinder inhoud | 1.461 cc |
| Koppel | 260 Nm |
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 sec |
| Koppel (brandstof) | 260 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €3.977 |
| Resterende BPM | €831 |
| Wielbasis | 2.730 mm |
| GVW | 1.935 kg |
| Massa leeg | 1.345 kg |
| Laadvermogen | 590 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 43 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Subwoofer
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Buitenspiegels verwarmbaar
- LED koplampen adaptief
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Achterspoiler
- Afdekhoes
- Extra getint glas achter
- Verkeersbord detectie
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- WiFi
- Airbag(s) knie
- Mistlampen voor
- Armsteun achter
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Comfortstoel(en)
- Navigatie
- Kunstlederen bekleding
- Radio CD speler
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Side-skirts
- Xenon verlichting
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- AMG-styling
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Radiovoorbereiding
- Schuif-/kanteldak
- Uitlaat sierstuk
- Winterbanden
- Widescreen cockpit (458)
- High-performance LED-koplampen (632)
- Stoelverwarming (873)
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz A-Klasse
Mercedes-Benz A-Klasse
180 D AMG Pakket |Lease nu de Mercedes-Benz A-Klasse vanaf
€356,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€356,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!