Mercedes-Benz A-Klasse
250 AMG-Line
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model A-Klasse
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 250 AMG-Line |
| Kenteken | S-940-NN |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 129.500 km |
| Aanschafprijs | €30.000 |
| Opmerking | | 225PK | Pano | Sfeer | Widescreen | Lane & Side | Distronic+ | Multibeam LED | VERKOCHT |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2019-05-14 |
| Motorvermogen kW | 165 kW |
| Motorvermogen pk | 224 pk |
| Brandstofvermogen kW | 165 kW |
| Brandstofvermogen pk | 224 pk |
| Cilinder inhoud | 1.991 cc |
| Koppel | 350 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,2 sec |
| Koppel (brandstof) | 350 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €3.807 |
| Resterende BPM | €1.179 |
| Wielbasis | 2.730 mm |
| GVW | 1.965 kg |
| Massa leeg | 1.355 kg |
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 43 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Zwarte hemelbekleding
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Subwoofer
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- LED koplampen adaptief
- Sport uitlaat
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Achterspoiler
- Dodehoekdetectie met correctie
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Airbag(s) knie
- Armsteun achter
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Comfortstoel(en)
- Warmtewerend glas
- Mercedes-Benz navigatie (365)
- MULTIBEAM LED (642)
- Smartphone-integratie (14U)
- Stoelverwarming voor (873)
- Multifunctioneel stuur leder (L3E)
- Viervoudig verstelbare lendensteun (U22)
- WiFi voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Panoramaschuifdak (413)
- Matrix LED koplampen
- Kruisend verkeer detectie
- Side-skirts
- Kleur wit
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Multimedia systeem
- Getint warmtewerend glas
- AMG-styling
- AMG Line
- Hoofdsteunen achter
- Carkit
- Derde remlicht
- Open dak
- Radiovoorbereiding
- Schuif-/kanteldak
- Skiluik
- Uitlaat sierstuk
- Windscherm
- Zonnedak
- Zonnescherm
- Kunstlederen/stof bekleding
- Night-pakket
- Comfortstoelen (7U2)
- Dakrailing
- Rijassistentiepakket
- Sfeerverlichting (877)
- Sound system (853)
- Widescreen cockpit (458)
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz A-Klasse
Mercedes-Benz A-Klasse
250 AMG-LineLease nu de Mercedes-Benz A-Klasse vanaf
€487,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€487,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!