BMW 5 Serie
545e xDrive High Executive
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model 5 Serie
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 545e xDrive High Executive |
| Kenteken | X-291-ZL |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 120.719 km |
| Aanschafprijs | €43.950 |
| Opmerking | /Schuif-Dak / Camera /Dealer Onderhouden / |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2020-12-17 |
| Motorvermogen kW | 290 kW |
| Motorvermogen pk | 394 pk |
| Cilinder inhoud | 2.998 cc |
| Koppel | 450 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,6 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €1.479 |
| Resterende BPM | €500 |
| Wielbasis | 2.980 mm |
| GVW | 2.605 kg |
| Massa leeg | 1.920 kg |
| Laadvermogen | 685 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 46 l |
| Laadvermogen elektrisch | 4 kW |
| Elektrisch bereik | 49 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Koplampen adaptief
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Lichtmetalen velgen 17"
- Armsteun achter
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Comfortstoel(en)
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Alarm klasse 3
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportstuur
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
Locatie
Auto Garage Aalsmeer
Aalsmeerderweg 101
Aalsmeer
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW 5 Serie
BMW 5 Serie
545e xDrive High ExecutiveLease nu de BMW 5 Serie vanaf
€713,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€713,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!