Renault Kangoo
1.5 dCi Comfort / Trekhaak / Airco /
€ 96,57 o.b.v. 72 mnd looptijd| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 1.5dCi 75pk Euro 6! |
| Kenteken | V-427-RX |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 103.615 km |
| Aanschafprijs | €7.350 |
| Modeljaar | 2017 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2018-09-03 |
| Motorvermogen kW | 55 kW |
| Motorvermogen pk | 75 pk |
| Brandstofvermogen kW | 55 kW |
| Brandstofvermogen pk | 75 pk |
| Cilinder inhoud | 1.461 cc |
| Koppel | 200 Nm |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,3 sec |
| Koppel (brandstof) | 200 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €4.866 |
| Wielbasis | 2.700 mm |
| GVW | 1.885 kg |
| Massa leeg | 1.230 kg |
| Laadvermogen | 655 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 665 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.050 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 60 l |
Veenhuizen Bedrijfsauto's BV
Boerakkerweg 1
BOERAKKER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ben je geïnteresseerd in deze auto en wil je in contact komen met de verkoper? Vul onderstaande gegevens in.
Bent je geïnteresseerd in deze auto en wil je een proefrit maken? Vul onderstaande gegevens in, dan neemt de dealer contact met je op