Renault Kangoo
1.5 dCi Comfort / Trekhaak / Airco /
Algemene informatie
- Merk Renault
- Model Kangoo
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 1.5 dCi Comfort / Trekhaak / Airco / |
| Kenteken | V-873-LS |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 130.613 km |
| Aanschafprijs | €6.990 |
| Opmerking | / Cruise-ctr. / Pdc. / Schuifdeur Re./ Pack R-Link / Apk nieuw |
| Modeljaar | 2016 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2018-03-02 |
| Motorvermogen kW | 55 kW |
| Motorvermogen pk | 75 pk |
| Brandstofvermogen kW | 55 kW |
| Brandstofvermogen pk | 75 pk |
| Cilinder inhoud | 1.461 cc |
| Koppel | 200 Nm |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,3 sec |
| Koppel (brandstof) | 200 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €6.526 |
| Wielbasis | 2.700 mm |
| GVW | 1.885 kg |
| Massa leeg | 1.230 kg |
| Laadvermogen | 655 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 665 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 60 l |
Opties & Accessoires
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor
- Airco
- Trekhaak
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Zijschuifdeur rechts
- Achterdeuren met ruiten
- Airbag passagier (AIRBA2)
- Tussenschot laag
- Rubber mat in laadruimte
- *Dit is de scherpe meeneemprijs
- *Inruil mogelijk
- *1e eigenaar
- Mechanisch geveerde bestuurdersstoel (COREHA)
- Airco-pakket
Locatie
Dekrie Auto's B.V.
Wolput 18
VLIJMEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Renault Kangoo
Renault Kangoo
1.5 dCi Comfort / Trekhaak / Airco /Lease nu de Renault Kangoo vanaf
€97,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€97,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!