Renault Kangoo
1.5 dCi Comfort / Trekhaak / Airco /
€ 96,57 o.b.v. 72 mnd looptijd| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 1.2TCe 115pk Benzine! |
| Kenteken | V-723-LT |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 46.522 km |
| Aanschafprijs | €9.650 |
| Modeljaar | 2016 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2018-03-05 |
| Motorvermogen kW | 85 kW |
| Motorvermogen pk | 116 pk |
| Brandstofvermogen kW | 85 kW |
| Brandstofvermogen pk | 116 pk |
| Cilinder inhoud | 1.198 cc |
| Koppel | 190 Nm |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,7 sec |
| Koppel (brandstof) | 190 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €4.505 |
| Wielbasis | 2.700 mm |
| GVW | 1.920 kg |
| Massa leeg | 1.220 kg |
| Laadvermogen | 700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.050 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 60 l |
Veenhuizen Bedrijfsauto's BV
Boerakkerweg 1
BOERAKKER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ben je geïnteresseerd in deze auto en wil je in contact komen met de verkoper? Vul onderstaande gegevens in.
Bent je geïnteresseerd in deze auto en wil je een proefrit maken? Vul onderstaande gegevens in, dan neemt de dealer contact met je op