Renault Kangoo
1.5 dCi Comfort / Trekhaak / Airco /
€ 96,57 o.b.v. 72 mnd looptijd| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 1.5 dCi Koel-vriestransport |
| Kenteken | V-066-XD |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 203.807 km |
| Aanschafprijs | €9.950 |
| Opmerking | Euro 6 |
| Modeljaar | 2016 |
| Carrosserievorm | Koelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | basis |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2019-02-28 |
| Motorvermogen kW | 66 kW |
| Motorvermogen pk | 90 pk |
| Brandstofvermogen kW | 66 kW |
| Brandstofvermogen pk | 90 pk |
| Cilinder inhoud | 1.461 cc |
| Koppel | 220 Nm |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,3 sec |
| Koppel (brandstof) | 220 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €6.285 |
| Wielbasis | 2.700 mm |
| GVW | 1.950 kg |
| Massa leeg | 1.255 kg |
| Laadvermogen | 695 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 675 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 60 l |
Elting Vans
Akerdijk 281
BADHOEVEDORP
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ben je geïnteresseerd in deze auto en wil je in contact komen met de verkoper? Vul onderstaande gegevens in.
Bent je geïnteresseerd in deze auto en wil je een proefrit maken? Vul onderstaande gegevens in, dan neemt de dealer contact met je op