Audi RS3
A3 Limousine 2.5 TFSI quattro
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model RS3
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | A3 Limousine 2.5 TFSI quattro |
| Kenteken | N-093-NH |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 66.969 km |
| Aanschafprijs | €64.990 |
| Opmerking | Widebody / TTE700 / Full PPF / B&O / Pano / IPE Titanium uitlaat / VC / Custom RS3 VOL Stage 3 |
| Modeljaar | 2017 |
| Carrosserievorm | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2018-06-08 |
| Motorvermogen kW | 294 kW |
| Motorvermogen pk | 400 pk |
| Brandstofvermogen kW | 294 kW |
| Brandstofvermogen pk | 400 pk |
| Cilinder inhoud | 2.480 cc |
| Koppel | 480 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,1 sec |
| Koppel (brandstof) | 480 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €24.979 |
| Resterende BPM | €5.467 |
| GVW | 2.005 kg |
| Massa leeg | 1.490 kg |
| Laadvermogen | 515 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 55 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Audio installatie premium
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Cruisecontrol
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Extra getint glas achter
- Koplampreiniging
- Adaptief demping systeem
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi
- Airbag(s) knie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektronisch Sper Differentieel
- Warmtewerend glas
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Audioinstallatie met CD-speler
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Matrix LED koplampen
- Aluminium delen exterieur
- Sportonderstel
- Lichtmetalen velgen 19"
- Airbag(s) side achter
- Smartphone integratie
- Virtual cockpit
- Niet in gerookt
- Remklauwen Rood
- Alcantara hemelbekleding
- Bekerhouders
- Adaptief demping systeem (Audi Magnetic Ride)
- Alcantara dashboard
- Alcantara voorstoelen cover achterzijde
- Aluminium voetpedalen
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels
- Bang & Olufsen 3D soundsystem
- CTS Turbo air intake
- Custom Concaver velgen
- Custom forged carbon/alcantara stuur met LED-indicatoren
- Custom forged carbon diffuser
- Custom forged carbon motorkap
- Custom forged carbon splitters
- Custom forged carbon spoiler
- Custom interieur leer/alcantara
- Custom lendesteun
- Custom subwoover kist onder bodem achterbank
- Dashcam (v+a)
- Decat downpipe
- Elektrisch glazen panoramadak
- Forged carbon interieur panelen
- Forged carbon middenconsole
- Forged carbon spiegelkappen
- Haldex controller
- IPE titanium uitlaatsysteem
- KW verlagingsverenset
- Matrix LED-koplampen
- Multimap setting
- Naviplay
- RS Design pack
- SAR Intercooler
- TTE700 Turbo setup
- Voertuigvolgsysteem
- Voertuig volledig in PPF
- WMI kit
Locatie
SPS Exclusive
Breudijk 1-C, Hal 5
HARMELEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi RS3
Audi RS3
A3 Limousine 2.5 TFSI quattroLease nu de Audi RS3 vanaf
€914,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€914,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!