Audi S6
Avant TDI Quattro
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model S6
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Avant TDI Quattro |
| Kenteken | T-890-XZ |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 193.330 km |
| Aanschafprijs | €27.945 |
| Opmerking | Aut. *LEATHER-ALCANTARA | MATRIX-LED | ADAPTIVE-CRUISE | BLINDSPOT | TOPVIEW | MEMORY-PACK | HEATED-SPORTSEATS | KEYLESS | DIGI-COCKPIT | SHIFTPADDLES | NAVI-FULLMAP | DAB | ECC | PDC | 21' |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2019-09-09 |
| Motorvermogen kW | 257 kW |
| Motorvermogen pk | 349 pk |
| Brandstofvermogen kW | 257 kW |
| Brandstofvermogen pk | 349 pk |
| Cilinder inhoud | 2.967 cc |
| Koppel | 700 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,1 sec |
| Koppel (brandstof) | 700 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €13.892 |
| Resterende BPM | €3.746 |
| Wielbasis | 2.930 mm |
| GVW | 2.655 kg |
| Massa leeg | 1.995 kg |
| Laadvermogen | 660 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 73 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Zwarte hemelbekleding
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met stop&go
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur leder
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Afdekhoes
- Airco separaat achter
- Dab
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verkeersbord detectie
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Lederen versnellingspook
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Elektronisch Sper Differentieel
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Dakrails
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- Assistentie Pakket
- File assistent
- Sportstoelen
- Matrix LED koplampen
- Sportonderstel
- Bagage-scheidingsnet
- Getint glas
- S Line exterieur
- Hoofdsteunen achter
- 12Volt aansluiting
- Airbag(s) side achter
- Airco met elektronische regeling
- Derde remlicht
- Uitlaat sierstuk
- Smartphone integratie
- Automatische airconditioning met vier zones (9AQ)
- Adaptive air suspension (1BK)
- Bagageruimteklep, automatisch bedienbaar (4E7)
- Sportonderstel (1BE)
- Zij-airbags achterin (4X4)
- Sportstoelen vóór (Q1D)
- Niet in gerookt
- Roetfilter
- Lendesteunen vóór, elektrisch verstelbaar (7P1)
- Remklauwen Rood
- Allradantrieb
- Shadow-Line
- Vierwielaandrijving
- Decor pianolak
- Aluminium Pedalen
- Lederen/alcantara bekleding
- Audi smartphone interface (IU1)
- Decoratielijsten, alumium fragment (5MU)
- Audi side assist inclusief Audi pre sense rear (PCH)
- S Line interieur
- Verkeersbordherkenning (QR9)
- Audi Phone Box (9ZE)
- Dynamische vierwielbesturing (PHZ)
- Privacy glass (QL5)
- Velgen, gegoten lichtmetaal 8,5J x 21 "5-dubbelarm"-design, Audi Sport (45I)
- Lichtmetalen velgen meer-spaaks 21"
- Adaptieve ruitenwissers met geintegreerde verwarmbare ruitensproeiers (9PF)
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar, aan beide kanten automatisch dimmend, met geheugenfunctie (6XL)
- Top View 360° cameras (PCZ)
- Assistentiepakket Tour (PCC)
- Matrix-ledkoplampen (PX6)
- Afgevlakt multifunctioneel sportstuurwiel met schakelpaddels (2PF)
Locatie
Haverkamp Auto's B.V.
Woudweg 7
TEUGE
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi S6
Audi S6
Avant TDI QuattroLease nu de Audi S6 vanaf
€467,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€467,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!