Audi Q5
45 TFSI quattro S edition | Panodak | Apple Carplay / Android Auto | Elk. A-klep | NL Auto |
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model Q5
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 45 TFSI quattro S edition | Panodak | Apple Carplay / Android Auto | Elk. A-klep | NL Auto | |
| Kenteken | J-376-BB |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 30.230 km |
| Aanschafprijs | €39.945 |
| Opmerking | Prijs Rijklaar!! |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2020-07-03 |
| Motorvermogen kW | 180 kW |
| Motorvermogen pk | 245 pk |
| Brandstofvermogen kW | 180 kW |
| Brandstofvermogen pk | 245 pk |
| Cilinder inhoud | 1.984 cc |
| Koppel | 370 Nm |
| Topsnelheid | 237 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,4 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €19.785 |
| Resterende BPM | €6.114 |
| Wielbasis | 2.820 mm |
| GVW | 2.435 kg |
| Massa leeg | 1.725 kg |
| Laadvermogen | 710 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.400 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 70 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Airco separaat achter
- Dab
- Extra getint glas achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Lederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Armsteun achter
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Sper Differentieel
- Warmtewerend glas
- Vervolgbotsing preventie
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Dakrails
- Sportstoelen
- Aluminium delen exterieur
- Sportonderstel
- Keyless-pakket
- S Line exterieur
- Smartphone integratie
- Niet in gerookt
Locatie
Vakgarage Blok
Van der Giessenweg 15
KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi Q5
Audi Q5
45 TFSI quattro S edition | Panodak | Apple Carplay / Android Auto | Elk. A-klep | NL Auto |Lease nu de Audi Q5 vanaf
€668,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€668,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!