Audi RS3
Sportback 2.5 TFSI quattro
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model RS3
- Bouwjaar 2025
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Sportback 2.5 TFSI quattro |
| Kenteken | JHS-48-H |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 5.408 km |
| Aanschafprijs | €86.950 |
| Opmerking | Pano Kuip Lane Keyless Sonos Camera |
| Modeljaar | 2024 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart-zwart-expresrood |
| Datum eerste toelating | 2025-01-08 |
| Motorvermogen kW | 294 kW |
| Motorvermogen pk | 400 pk |
| Brandstofvermogen kW | 294 kW |
| Brandstofvermogen pk | 400 pk |
| Cilinder inhoud | 2.480 cc |
| Koppel | 500 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,8 sec |
| Koppel (brandstof) | 500 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €44.699 |
| Resterende BPM | €26.372 |
| Wielbasis | 2.630 mm |
| GVW | 2.055 kg |
| Massa leeg | 1.540 kg |
| Laadvermogen | 515 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 55 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Audio installatie premium
- Cruise control adaptief met stop&go
- Luxe lederen bekleding
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Airco separaat achter
- Buitenspiegels in andere kleur
- Dakspoiler
- Hemelbekleding donker
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Warmtewerende voorruit
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Head-up display
- Armsteun achter
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Navigatie-pakket
- Dodehoek detectie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Extra getint glas
- WiFi voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Uitwijk assistent
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Dakrails
- Centrale airbag voor
- Assistentie Pakket
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Glans exterieur delen
- Matrix LED koplampen
- Electronic climate controle
- Achteruitrij assistent
- Bots herkenning en activatie
- Geluid- en warmtewerend glas
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Sportonderstel
- Kunstlederen interieurdelen
- Diffusor
- Side-skirts
- Uitstap waarschuwing
- Keyless entry/start
- Kleur parelmoer
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- S Line exterieur
- Carbonafwerking interieur
- Automatische snelheids begrenzing
- LED-lichtpakket
- Sportuitlaat
- Sportief interieur
- Kuip sportstoelen
- Keramische remschijven
- Lederen sportstuur
- Climate-pakket
- Carbon exterieur delen
- Comfort-pakket plus
- Verhoogde topsnelheid
- Motorkap andere kleur
Locatie
The Carroom
Antennestraat 56
Almere
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi RS3
Audi RS3
Sportback 2.5 TFSI quattroLease nu de Audi RS3 vanaf
€1.453,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€1.453,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!