Jeep Compass
4xe 240 Plug-in Hybrid Electric S
Algemene informatie
- Merk Jeep
- Model Compass
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 4xe 240 Plug-in Hybrid Electric S |
| Kenteken | JFX-87-K |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 45.700 km |
| Aanschafprijs | €24.450 |
| Opmerking | Leer, Virtual Cockpit, Camera, ACC, Apple Carplay, Rijstrooksensor, 19'' |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2022-12-06 |
| Motorvermogen kW | 176 kW |
| Motorvermogen pk | 239 pk |
| Brandstofvermogen kW | 132 kW |
| Brandstofvermogen pk | 179 pk |
| Cilinder inhoud | 1.332 cc |
| Koppel | 270 Nm |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| Wielbasis | 2.640 mm |
| GVW | 2.400 kg |
| Massa leeg | 1.835 kg |
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Tankinhoud | 37 l |
| Elektrisch bereik | 50 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Zwarte hemelbekleding
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met stop&go
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Achterspoiler
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Lederen versnellingspook
- Mistlampen voor
- Rijstrooksensor
- Lichtsensor
- Armsteun achter
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Warmtewerend glas
- Dakrails
- Lichtmetalen velgen 19"
- Getint glas
- Multimedia systeem
- Hoofdsteunen voor
- Hoofdsteunen achter
- 12Volt aansluiting
- Derde remlicht
- Afdekbare bagageruimte
- Ruitenwisser achter
- Sport-functie
- DAB Radio
- Virtual cockpit
- Deelbare achterbank in ongelijke delen
- Elektrisch verstelbare lendesteun
- In hoogte verstelbaar stuur
- Limit begrenzer
- SOS-noodfunctie
- Spiegels in carrosserie kleur
- Touchscreen scherm
- Uitschakelbare passagiersairbag
- USB-aansluiting
Locatie
Autobedrijf De Groot Veenendaal
Galileistraat 46
VEENENDAAL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Jeep Compass
Jeep Compass
4xe 240 Plug-in Hybrid Electric SLease nu de Jeep Compass vanaf
€338,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€338,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!