Jeep Compass
4xe 240PK Plug-in Hybrid Electric S / Pdc+Camera /
Algemene informatie
- Merk Jeep
- Model Compass
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 4xe 240PK Plug-in Hybrid Electric S / Pdc+Camera / |
| Kenteken | L-322-PN |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 61.944 km |
| Aanschafprijs | €24.990 |
| Opmerking | Two- Tone / Leder / Stoel-Stuurverwarming / Navigatie |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-07-07 |
| Motorvermogen kW | 140 kW |
| Motorvermogen pk | 190 pk |
| Brandstofvermogen kW | 132 kW |
| Brandstofvermogen pk | 179 pk |
| Cilinder inhoud | 1.332 cc |
| Koppel | 270 Nm |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €1.656 |
| Resterende BPM | €595 |
| Wielbasis | 2.640 mm |
| GVW | 2.400 kg |
| Massa leeg | 1.835 kg |
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 37 l |
| Laadvermogen elektrisch | 7 kW |
| Elektrisch bereik | 45 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met stop&go
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verwarmd
- Afdaal assistent
- Airco automatisch
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Dab
- Extra getint glas achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorruit
- Andere dakkleur
- Lederen versnellingspook
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Dakrails
- Keyless entry/start
- Lichtmetalen velgen 19"
- Alarmsysteem (LSB)
- Elektrisch verwarm- en inklapbare buitenspiegels (GTD)
- Keyless Entry/Go-systeem (602)
- Zelfdimmende binnenspiegel (GNK)
- *Dit is de scherpe meeneemprijs
- *Inruil mogelijk
- 1ste eigenaar
- LED koplampen projector (LM6)
- 19 inch lichtmetalen velgen "Diamond Cut" (1MK)
- Blind Spot Monitoring (XAN)
- Lederen stoelbekleding (211)
- Stoelverwarming op voorstoelen (452)
- Uconnect™ LIVE-infotainmentsysteem met 8,4-inch, Navigatie en Bluetooth (UGM)
- 8-voudig elektrisch verstelbare passagiersstoel (JWG)
- Alpine® Premium audiosysteem (RC3)
- Stuurwiel met ingebouwde verwarming (NHS)
- Voorruitverwarming ter hoogte van ruitenwisserbladen (NHL)
Locatie
Dekrie Auto's B.V.
Wolput 18
VLIJMEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Jeep Compass
Jeep Compass
4xe 240PK Plug-in Hybrid Electric S / Pdc+Camera /Lease nu de Jeep Compass vanaf
€347,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€347,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!