Jeep Compass
4xe 240PK Plug-in Hybrid Electric S / Pdc+Camera /
€ 346,95 o.b.v. 72 mnd looptijd| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.4 MultiAir Limited Navi Camera Xenon |
| Kenteken | JEECOM |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 126.095 km |
| Aanschafprijs | €15.950 |
| Modeljaar | 2017 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2020-01-22 |
| Motorvermogen kW | 104 kW |
| Motorvermogen pk | 141 pk |
| Brandstofvermogen kW | 104 kW |
| Brandstofvermogen pk | 141 pk |
| Cilinder inhoud | 1.368 cc |
| Koppel | 230 Nm |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 sec |
| Koppel (brandstof) | 230 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €996 |
| Resterende BPM | €291 |
| Wielbasis | 2.640 mm |
| GVW | 1.936 kg |
| Massa leeg | 1.405 kg |
| Laadvermogen | 531 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 60 l |
Subaru Horsmans B.V.
Ransdalerstraat 43
RANSDAAL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ben je geïnteresseerd in deze auto en wil je in contact komen met de verkoper? Vul onderstaande gegevens in.
Bent je geïnteresseerd in deze auto en wil je een proefrit maken? Vul onderstaande gegevens in, dan neemt de dealer contact met je op