Jeep Compass
4xe 240 Plug-in Hybrid Electric S
Algemene informatie
- Merk Jeep
- Model Compass
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 4xe 240 Plug-in Hybrid Electric S |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 49.992 km |
| Aanschafprijs | €23.950 |
| Opmerking | 240pk Navigatie/Stoelverwarming/Camera |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2023-09-11 |
| Motorvermogen kW | 177 kW |
| Motorvermogen pk | 241 pk |
| Brandstofvermogen kW | 132 kW |
| Brandstofvermogen pk | 179 pk |
| Cilinder inhoud | 1.332 cc |
| Koppel | 270 Nm |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €692 |
| Resterende BPM | €327 |
| Wielbasis | 2.640 mm |
| GVW | 2.400 kg |
| Massa leeg | 1.835 kg |
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 37 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Aanhanger assistent
- Armsteun voor
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Cruise control adaptief met stop&go
- Grootlichtassistent
- Multimedia scherm groot
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verwarmd
- Airco automatisch
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Achterruitverwarming
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Dab
- Extra getint glas achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorruit
- Andere dakkleur
- Lederen versnellingspook
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Dakrails
- Keyless entry/start
- Lichtmetalen velgen 19"
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
Locatie
Elegance Car Selection
De Marowijne 51
ZWAAG
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Jeep Compass
Jeep Compass
4xe 240 Plug-in Hybrid Electric SLease nu de Jeep Compass vanaf
€400,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€400,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!