Renault Trafic
1.6 dCi T29 L2H1 DC Comfort
Algemene informatie
- Merk Renault
- Model Trafic
- Bouwjaar 2016
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 1.6 dCi T29 L2H1 DC Comfort |
| Kenteken | VZV-11-X |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 104.854 km |
| Aanschafprijs | €13.950 |
| Opmerking | Keyless, Navigatie, Airco, Cruise, PDC |
| Modeljaar | 2016 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2016-07-20 |
| Motorvermogen kW | 71 kW |
| Motorvermogen pk | 97 pk |
| Brandstofvermogen kW | 71 kW |
| Brandstofvermogen pk | 97 pk |
| Cilinder inhoud | 1.598 cc |
| Koppel | 260 Nm |
| Topsnelheid | 154 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,4 sec |
| Koppel (brandstof) | 260 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €10.018 |
| Wielbasis | 3.500 mm |
| GVW | 2.940 kg |
| Massa leeg | 1.875 kg |
| Laadvermogen | 1.065 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless entry
- Keyless start
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Bluetooth
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Metaalkleur
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser en sproeier
- Dab
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zijschuifdeur rechts
- Tussenschot volledig
- Buitentemperatuurmeter
- Achterdeuren met ruiten
- Houten vloer in laadruimte
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Pack Navigatie
- Pack Visibilité
- Hoofdsteunen achter
- 12Volt aansluiting
- Stootlijsten
- USB aansluiting
- AUX Aansluiting
- 5-Zits
- Lat om lat betimmering
- Tussenschot met ruit
Locatie
Autobedrijf De Groot Veenendaal
Galileistraat 46
VEENENDAAL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Renault Trafic
Renault Trafic
1.6 dCi T29 L2H1 DC ComfortLease nu de Renault Trafic vanaf
€193,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€193,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!