Renault Trafic
2.0 Blue dCi 130 T29 L2H1 Advance DC 2x Schuifdeur Led Dubbele cabine Betimmering Trekhaak Camera Lichtmetaal Parkeersensoren Carplay
Algemene informatie
- Merk Renault
- Model Trafic
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 2.0 Blue dCi 130 T29 L2H1 Advance DC 2x Schuifdeur Led Dubbele cabine Betimmering Trekhaak Camera Lichtmetaal Parkeersensoren Carplay |
| Kenteken | V-93-JFJ |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 100 km |
| Aanschafprijs | €34.945 |
| Modeljaar | 2023 |
| Carrosserievorm | Dubbele cabine |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2024-10-31 |
| Motorvermogen kW | 96 kW |
| Motorvermogen pk | 131 pk |
| Brandstofvermogen kW | 96 kW |
| Brandstofvermogen pk | 131 pk |
| Cilinder inhoud | 1.997 cc |
| Koppel | 330 Nm |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,8 sec |
| Koppel (brandstof) | 330 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €14.406 |
| Resterende BPM | €14.406 |
| Wielbasis | 3.500 mm |
| GVW | 3.070 kg |
| Massa leeg | 1.926 kg |
| Laadvermogen | 1.144 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Fabrieksgarantie
- Hill hold functie
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Parkeersensor achter
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Apple Carplay
- Android Auto
- Parkeersensor
- Climate Control
- Aanhanger assistent
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Airco automatisch
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Metaalkleur
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Dab
- Roll Stability Control
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Rijstrooksensor
- Zijschuifdeur rechts
- Tussenschot volledig
- Laadruimte-pakket
- Houten vloer in laadruimte
- Zijwandbekleding laadruimte
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Lichtmetalen velgen
- Stuur kunstleder
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Zijschuifdeur links
- Trekhaak-pakket
- Roetfilter
- BPM Vrij
- Ruiten rondom
- Prijs EX BTW
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Renault Trafic
Renault Trafic
2.0 Blue dCi 130 T29 L2H1 Advance DC 2x Schuifdeur Led Dubbele cabine Betimmering Trekhaak Camera Lichtmetaal Parkeersensoren CarplayLease nu de Renault Trafic vanaf
€525,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€525,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!