Renault Trafic
2.0 DCI 120 pk L2H1 Airco, Camera
Algemene informatie
- Merk Renault
- Model Trafic
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 2.0 DCI 120 pk L2H1 Airco, Camera |
| Kenteken | VLG-32-T |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 223.162 km |
| Aanschafprijs | €8.800 |
| Opmerking | Laadruimte Pakket, LED Koplampen, PDC achter, 3-Zits |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2020-07-30 |
| Motorvermogen kW | 88 kW |
| Motorvermogen pk | 120 pk |
| Brandstofvermogen kW | 88 kW |
| Brandstofvermogen pk | 120 pk |
| Cilinder inhoud | 2.000 cc |
| Koppel | 320 Nm |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 320 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €7.839 |
| Wielbasis | 3.500 mm |
| GVW | 3.040 kg |
| Massa leeg | 1.759 kg |
| Laadvermogen | 1.291 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektrische ramen voor
- Hill hold functie
- Stuur verstelbaar
- Parkeersensor
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Zijschuifdeur rechts
- Bestuurdersairbag
- Tussenschot volledig
- Instructieboekjes aanwezig
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- USB aansluiting
- Roetfilter
- Airconditioning (CA01)
- Parkeersensoren achter
- Bijrijdersbank
- Tussenwand
- ABS
- Achterdeuren 270 graden te openen
- Stof
- Aux
- Laadruimte pakket vloer en wanden
- Alarm klasse 1 (startblokkering)
- Achterdeuren dicht
- Radio/CD-Speler
Locatie
Lenferink Auto's B.V.
Plesmanweg 11
Almelo
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Renault Trafic
Renault Trafic
2.0 DCI 120 pk L2H1 Airco, CameraLease nu de Renault Trafic vanaf
€122,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€122,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!