Renault Trafic
1.6 dCi 95 T29 L1H1 Comfort Schuifdeur L+R Led koplampen Navigatie Trekhaak Cruise control
Algemene informatie
- Merk Renault
- Model Trafic
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 1.6 dCi 95 T29 L1H1 Comfort Schuifdeur L+R Led koplampen Navigatie Trekhaak Cruise control |
| Kenteken | VDZ-40-B |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 121.319 km |
| Aanschafprijs | €12.845 |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | basis |
| Datum eerste toelating | 2020-01-15 |
| Motorvermogen kW | 70 kW |
| Motorvermogen pk | 95 pk |
| Brandstofvermogen kW | 70 kW |
| Brandstofvermogen pk | 95 pk |
| Cilinder inhoud | 1.598 cc |
| Koppel | 260 Nm |
| Topsnelheid | 154 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,4 sec |
| Koppel (brandstof) | 260 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €9.863 |
| Wielbasis | 3.100 mm |
| GVW | 2.945 kg |
| Massa leeg | 1.690 kg |
| Laadvermogen | 1.255 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Parkeer assistent
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- LED koplampen adaptief
- Stuur multifunctioneel
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Dab
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Tussenschot volledig
- Buitentemperatuurmeter
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Navigatie
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Zijschuifdeur links
- Airco met elektronische regeling
- Carkit
- Roetfilter
Locatie
busvan
Ramgatseweg 59X
RAAMSDONKSVEER
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Renault Trafic
Renault Trafic
1.6 dCi 95 T29 L1H1 Comfort Schuifdeur L+R Led koplampen Navigatie Trekhaak Cruise controlLease nu de Renault Trafic vanaf
€177,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€177,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!