Audi Q3
35 TFSI Advanced edition Plus
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model Q3
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 35 TFSI Advanced edition Plus |
| Kenteken | N-475-XB |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 95.261 km |
| Aanschafprijs | €32.650 |
| Opmerking | NAP Rijklaar! Led koplampen Camera Sportstoelen Leder/alcantara Apple Carplay/Android auto |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Staalgrijs-pandogrijs-rots |
| Datum eerste toelating | 2022-01-28 |
| Motorvermogen kW | 110 kW |
| Motorvermogen pk | 150 pk |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.498 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,4 sec |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €6.710 |
| Resterende BPM | €2.603 |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| GVW | 2.075 kg |
| Massa leeg | 1.505 kg |
| Laadvermogen | 570 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 58 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Parkeersensor voor en achter
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met stop&go
- Regensensor
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Koplampen adaptief
- Verkeersbord detectie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Bestuurdersairbag
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Warmtewerend glas
- Zij airbag(s) voor
- Rookvrij
- WiFi voorbereiding
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Dakrails
- Airconditioning, volautomatisch (2-zone) (9AK)
- MMI Navigatie plus (PNB)
- Achterbank plus (5KR)
- Aluminium raamlijsten (4ZB)
- Audi virtual cockpit (9S1)
- Buitenspiegelbehuizing, in carroseriekleur (6FA)
- Buitenspiegels, verwarmbaar (6XD)
- Lane change warning (7Y1)
- Parkeerhulp plus (7X2)
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder (1XW)
- Assistentiepakket (PCE)
- Audi sound system (9VD)
- Kunstlederen/alcantara bekleding
- Achteruitrijcamera (KA2)
- Grootlichtassistent (8G1)
- Lane departure warning (6I3)
- Ambiente-lichtpakket plus (multicolor) (QQ2)
- Hemelbekleding in zwart (6NQ)
- Sportstoelen vóór (Q4H)
- Chronosgrijs (Z7Z7)
- Velgen, lichtmetaal 7J x 18 "5-arm"-design (C3I)
- Aluminiumoptiek in interieur (QJ1)
Locatie
Lenferink Auto's B.V.
Plesmanweg 11
Almelo
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi Q3
Audi Q3
35 TFSI Advanced edition PlusLease nu de Audi Q3 vanaf
€459,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€459,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!