Audi Q3
Sportback 35 TFSI Mhev
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model Q3
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Sportback 35 TFSI Mhev |
| Kenteken | R-677-NS |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 97.512 km |
| Aanschafprijs | €31.950 |
| Opmerking | S Line ACC Lane D.Hoek Keyless Trekhaak |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2020-02-13 |
| Motorvermogen kW | 110 kW |
| Motorvermogen pk | 150 pk |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.498 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,5 sec |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €2.563 |
| Resterende BPM | €738 |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| GVW | 2.080 kg |
| Massa leeg | 1.505 kg |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 58 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Lichtmetalen velgen 20"
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Trekhaak
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Afdaal assistent
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Koplampen adaptief
- Verkeersbord detectie
- Adaptief demping systeem
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Parkeer pakket
- Dodehoek detectie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Warmtewerend glas
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- Extra getint glas
- WiFi voorbereiding
- Aluminium interieur afwerking
- Assistentie Pakket
- File assistent
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Zij airbag(s) achter
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Electronic climate controle
- Bots herkenning en activatie
- Aluminium delen exterieur
- Keyless-pakket
- S Line exterieur
- Telefoonintegratie
- Trekhaak uitklapbaar
- Kunstlederen/alcantara bekleding
- Achterbank verstelbaar
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen sportstuur
Locatie
The Carroom
Antennestraat 56
Almere
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi Q3
Audi Q3
Sportback 35 TFSI MhevLease nu de Audi Q3 vanaf
€534,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€534,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!